Amica AWX712DJB

Amica AWX712DJB

Pralka ładowana od przodu

Amica AWX712DJB

Sposób ładowania Od przodu
Wymiary (wys./szer./głęb.) 84,5 cm/59,7 cm/52,7 cm
Klasa energetyczna A+++
Pojemność 7 kg
Maksymalna prędkość wirowania 1200 obr/min.
Zużycie energii (na cykl) 0,74 kWh
Zużycie wody (na cykl) 42 litry

Firma Amica na polskim rynku istnieje od 1957 roku. Na początku swojej działalności zajmowała się produkcją sprzętu AGD dedykowanego do kuchni. Z czasem jednak jej zakres znacząco się powiększył. Dziś jest jednym z najbardziej zaufanych producentów pralek. W poniższym artykule przedstawimy krótką charakterystykę jednej z nich – niezwykle eleganckiej pralki Amica AWX712DJB.

Zacznijmy od jej wyglądu. Produkt cechuje się elegancką czarną barwą, która przykuwa uwagę każdego potencjalnego użytkownika. Na przodzie pralki znajduje się czytelny wyświetlacz oraz wygodne w korzystaniu pokrętło z przypisanymi programami. Zgrabnie wyglądają również drzwiczki od bębna, które pięknie komponują się z całością sprzętu.

Pralka będzie idealnym urządzeniem dla alergików, gdyż wśród jej programów znajduje się program antyalergiczny. Pozostałe programy to m.in. wełna, koszule, ręczniki, sport, syntetyki czy program szybki. Dzięki szerokiemu zróżnicowaniu każdy znajdzie coś dla siebie.

Kolejna rzecz ucieszy wszystkich przeciwników prasowania. Pralka Amica AWX712DJB posiada bowiem funkcję mniej zgnieceń, dzięki której po skończonym cyklu prania ubrania będą praktycznie niepogniecione. Oszczędzi to czas na prasowaniu, który będziemy mogli przeznaczyć na odpoczynek.

Ciekawą funkcją jest także program prania deszczowego. Za jego sprawą zarówno woda, jak i środki piorące są rozprowadzane wewnątrz bębna w równomierny, a tym samym optymalny sposób. Czyni to cykl pranie niezwykle skutecznym.

Na koniec warto zaznaczyć, że pralka jest wyjątkowo oszczędna. Jej klasa energetyczna to A+++. Oznacza to, że sprzęt (w porównaniu do sprzętów o klasie energetycznej A) oszczędza ponad 45% więcej energii. Tym samym jest przyjazny nie tylko naszej kieszeni, ale także środowisku.

Cena 1429 zł.

Źródło zdjęcia: amica.com.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.4/10 (5 votes cast)
Amica AWX712DJB, 6.4 out of 10 based on 5 ratings

Jedna myśl nt. „Amica AWX712DJB

  1. kastark

    Pralka faktycznie prezentuje się znakomicie, ale u mnie nie pasowałaby do wystroju… A szkoda, bo teraz w łazience też stoi amica i w zasadzie nigdy nie było z nią poważniejszych problemów.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>