Samsung WF1802WFVS

Jaką pojemną pralkę do 1800zł wybrać?

 

Pralka energooszczędna

Samsung WF1802WFVS

Sposób ładowania Od przodu
Wymiary (wys./szer./głęb.) 85 cm/59,5 cm/60 cm
Klasa energetyczna A++
Pojemność 8 kg
Maksymalna prędkość wirowania 1200 obr/min.
Zużycie energii (na cykl) 1,23 kWh
Zużycie wody (na cykl) 62 litrów

Pojemna pralka to marzenie (wymóg) każdej większej rodziny. Dzięki dużej pojemności, praca z pralką będzie przebiegać niezwykle ekonomicznie i oszczędnie. Jaką zatem pralkę do 1800zł wybrać? Cóż, wybór jest ogromny, ale na pewno warto rozważyć model Samsung WF1802WFVS. Dlaczego? Sprawdźcie poniżej.

Pralka Samsung WF1802WFVS to urządzenie o pojemności 8 kg. Na cykl jednego prania zmieści się duża liczba ubrań, dzięki czemu za jednym razem wypierzemy ubrania dla całej rodziny. To z kolei przekłada się na niższe wydatki. Co więcej, pralka Samsunga posiada klasę energetyczną A++, która zapewnia niższe rachunki o ok. 25% niż miałoby to miejsce podczas korzystania z pralki o klasie energetycznej A.

Pralka Samsunga to także technologia Eco Bubble. Polega ona na tym, iż pralka pierze przy pomocy bąbelków, które tworząc pianę są lepiej wchłaniane do zabrudzonych tkanin. Warto zaznaczyć, że takie pranie odbywa się w niskich temperaturach, dzięki czemu piorąc tkaniny w 15 stopniach Celsjusza otrzymamy takie same efekty, jak przy praniu w 40 stopniach Celsjusza.

W urządzeniu Samsunga znajduje się również bęben z linii Diamond posiadający małe otwory wylotowe, które zabezpieczają tkaniny przed zaciąganiem. Z tego powodu, bez obawy można prać w pralce nawet najdelikatniejsze ubrania.

Jeśli zależy Ci na trwałości pralki, na pewno interesujący jest fakt, że pralka wyposażona jest w podwójnie powlekaną grzałkę ceramiczną. Co nam to daje? Gwarancję długiej sprawności, gdyż jest ona wyjątkowa odporna na osadzanie się kamienia. Niemniej ważne jest wykorzystanie w pralce silnika bezszczotkowego Digital Inverter Motor. Co go wyróżnia? Otóż silnik ten nie wyzwala tarcia pomiędzy silnikiem a szczotką. Przekłada się to na wydajność i długoletnią pracę urządzenia.

Pralka posiada także wiele przydatnych funkcji. Po pierwsze znajdziemy w niej funkcję mniej zgnieceń. Wykorzystując jej działanie sprawimy, że po wyschnięciu pranie nie będzie bardzo pogniecione, a my nie będziemy spędzać wiele czasu przy żelazku. Wśród samych programów znajdziemy m.in. program do prania pościeli, syntetyków, bawełny, ubranek dziecięcych czy prania odzieży outdoor. Wyróżnić należy także system Fuzzy Logic. Dzięki niemu kontrolowane są najważniejsze parametry prania. Tym samym dostosowywane jest odpowiednie zużycie wody i prądu.

Wymiary pralki wynoszą 45cm głębokości x 60cm szerokości  x 85cm wysokości. Poziom hałasu kształtuje się na poziomie 62dB / 77dB

Cena pralki wynosi 1799zł.Samsung WF1802WFVS

Źródło zdjęcia: samsung.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.3/10 (3 votes cast)
Jaką pojemną pralkę do 1800zł wybrać?, 5.3 out of 10 based on 3 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>