LG F1443KDS7

LG F1443KDS7

 

Pralka energooszczędna

LG F1443KDS7

Sposób ładowania Od przodu
Wymiary (wys./szer./głęb.) 85 cm/60 cm/64 cm
Klasa energetyczna A+++
Pojemność 11 kg
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min.
Zużycie energii (na cykl) 1,43 kWh
Zużycie wody (na cykl) 77 litrów

 

Duża, oszczędna i niezwykle skuteczna. Jeśli szukamy właśnie takiej pralki i nasz budżet pozwala nam wykorzystać większą ilość pieniędzy, warto się przyjrzeć modelowi  LG F1443KDS7.

Zacznijmy od klasy energetycznej pralki. Klasa (jak wyżej wspomniano) to A+++. Jest to obecnie najwyższa klasa energetyczna na rynku. Tym samym, pralka LG będzie przyjazna zarówno naszej kieszeni, jak i środowisku.

Pojemność pralki wynosi 11 kg. Sprawia to, że pralka doskonale sprawdzi się w domach o dużej liczbie lokatorów lub rodzinach z wieloma dziećmi, które w zaskakująco szybkim tempie brudzą ubrania. Warto tutaj zaznaczyć, że wraz z dużym bębnem przychodzi również duża prędkość wirowania, która dochodzi do 1400 obr/min. Jest to równoznaczne z wyjęciem praktycznie suchego prania.

Wśród programów prania, każdy znajdzie coś dla siebie. Producent zadbał o program antyalergiczny, dzięki któremu pralka odnajdzie się w domu alergika. Dodatkowo, pralka została wzbogacona o funkcję antybakteria. Co więcej, wśród programów znajdziemy także program do prania bawełny, pościeli, syntetyków, prania intensywnego, mieszanego czy prania wstępnego.

Pralka  LG F1443KDS7 umożliwia również pranie parowe, które sprawdzi się przy odświeżaniu ubrań. Jeśli chcemy się pozbyć jedynie przykrego zapachu (np. papierosów), ta funkcja sprawdzi się idealnie. W oszczędnym trybie użycia wody, energii oraz czasu tkaniny zostaną odświeżone oraz pozbawione nieprzyjemnych zapachów.

Wygodna praca pralki możliwa jest dzięki prostej obsłudze urządzenia. Czytelny wyświetlacz wraz z kilkoma przyciskami oraz dwoma pokrętłami pozwala na komfortowe ustawienia i korzystanie z pralki. Z kolei za sprawą silnika Direct Drive, pralka będzie pracowała przez długi czas bez większych problemów. Co więcej, dzięki jego zastosowaniu, urządzenie pracuje wyjątkowo cicho.

W razie jakichkolwiek usterek, pomocna będzie inteligentna diagnostyka – smart diagnosis. Za jej sprawą, z naszego smartfona do serwisu zostanie przesłana informacja z opisem problemu. Tym samym, prawidłowo go zdiagnozujemy i szybko rozwiążemy.

Na koniec kilka słów o bezpieczeństwie pracy z pralką. W tym zakresie zawiera się:

 • wbudowane zabezpieczenie przed zalaniem,
 • blokada przedwczesnego otwarcia drzwi.

 LG F1443KDS7Źródło zdjęć: lg.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (4 votes cast)
LG F1443KDS7, 5.5 out of 10 based on 4 ratings

Jedna myśl nt. „LG F1443KDS7

 1. aspirant młodszy

  Od dłuższego czasu chodzę już za tą pralką, prezentuje się znakomicie, nie widziałem jej niestety w akcji, ale w wielu sklepach, w których byłem i ją oglądałem słyszałem na jej temat same dobre rzeczy. Policzyłem sobie, że aby zwróciła się nadwyżka pralka musiałaby działać bezawaryjnie przez kilka lat – myślę, że to możliwe.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>