NA-140VS4WG

Panasonic NA-140VS4WG

 

Pralka energooszczędna

Panasonic NA-140VS4WG

Sposób ładowania Od przodu
Wymiary (wys./szer./głęb.) 84,5 cm/59,6 cm/62,5 cm
Klasa energetyczna A+++
Pojemność 10 kg
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min.
Zużycie energii (na cykl) 0,85 kWh
Zużycie wody (na cykl) 56 litrów

Marka Panasonic nie jest raczej kojarzona ze sprzętami AGD. Japońska marka od lat pracuje na miano króla telewizorów plazmowych, zresztą cała oferta RTV koncernu jest godna uwagi. Nie zmienia to jednak faktu, że pralką opatrzoną logiem Panasonic warto się zainteresować.

Jeśli mieszkamy w większych gospodarstwach domowych z pewnością będziemy szukać urządzenia, które oferuje maksymalnie dużą ładowność – w przypadku modelu NA-140VS4WG jest to aż 10 kg. Dzięki temu jednorazowo będziemy w stanie wyprać więcej ubrań za jednym zamachem, co ma niebagatelny wpływ na stan naszego rachunku.

Zresztą pralka wyposażona jest w wiele użytecznych funkcji – przede wszystkim jest niemal bezgłośna dzięki zastosowaniu silnika inverterowego: cichego i bardzo wydajnego. Dopiero jednak kiedy pochylimy się nad dodatkowymi możliwościami oferowanymi przez pralkę okaże się, jak zaawansowany technologicznie produkt oferuje nam Panasonic. 15 predefiniowanych programów do wierzchołek góry lodowej. Celem obniżenia zużycia wody została zastosowana automatyka wagowa – pralka inteligentnie dobierze ilość zużytej wody do ciężaru i rodzaju prania. Program antyalergiczny wspomagany jest też opcją dodatkowego płukania, dzięki czemu osobom cierpiącym na alergię będzie się żyło odrobinę lepiej.

System kontroli piany natomiast jest jakby stworzony dla osób, dla których wstawianie prania nie jest chlebem codziennym. Jeśli do załadunku dodamy zbyt dużą ilość detergentu, pralka automatycznie uruchomi dodatkowy program płukania. Kolejne oszczędności czekają nas w kwestii zużycia prądu podczas prasowania odzieży. Bardzo użyteczny system ‘mniej zagnieceń’ sprawia, że część odzieży nie wymaga  dodatkowych zabiegów – wystarczy jedynie poczekać aż doschną i gotowe. Jest to efekt wirowania na poziomie 1400 obr/min.

Parametry pracy pralki można również dostosować do własnych potrzeb, a skontrolujemy je z poziomu czytelnego wyświetlacza LED. W największym skrócie mówiąc – Panasonic to nie tylko telewizory, ale też świetne pralki.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>