Pralka Samsung WF70F5E0W2W

Pralka Samsung WF70F5E0W2W

 

Pralka energooszczędna

Samsung WF70F5E0W2W

Sposób ładowania Od przodu
Wymiary (wys./szer./głęb.) 85 cm/60 cm/55 cm
Klasa energetyczna A+++
Pojemność 7 kg
Maksymalna prędkość wirowania 1200 obr/min.
Zużycie energii (na cykl)
 
0,79 kWh
Zużycie wody (na cykl) 43 litrów

 

Pralka Samsung WF70F5E0W2W to jeden z ciekawszych modeli pralek energooszczędnych. Kumuluje w sobie wiele użytecznych technologii, funkcji oraz programów. Jest przy tym również łatwa w obsłudze. Co jeszcze może nam zaoferować?

Pralka Samsung WF70F5E0W2W jest pralką niezwykle oszczędną. Widoczne jest to m.in. w klasie energetycznej A+++ oraz wykorzystywanej technologii EcoBubble. Technologia ta polega na wytwarzaniu bąbelków piorących, które dużo szybciej niż inny detergent zostają wchłonięte w tkaniny. Co więcej, cały proces dzieje się w już w 15°C. Tym samym, w niskiej temperaturze skutecznie, a zarazem oszczędnie wypierzemy każdą tkaninę.

Pralka posiada 7kg bęben Diamand, dzięki któremu nawet najdelikatniejsze tkaniny nie zostaną zaciągnięte. Przekłada się to na to, że nie ma najmniejszej obawy, by wyprać w pralce np. delikatny, wełniany sweter.

To jednak nie koniec. Pralka posiada także innowacyjną Grzałkę Ceramiczną, która gwarantuje długi czas jej sprawnego działania. Jednak z racji tego, że pralka jest tylko urządzeniem i może się niestety zepsuć, wyposażono ją w funkcję Smart Check. Dzięki niej, na wczesnym etapie przeprowadzana jest diagnostyka. Wykorzystywany jest do tego… smartfon! Tym samym nie trzeba dzwonić do mechanika, a problemy zostaną rozwiązane zanim się jeszcze pojawią.

Ważna kwestią jest również system Fuzzy Logic, za sprawą którego pralka sama dobiera najważniejsze parametry prania do załadunku.

Dostępne programy prania w pralce Samsung WF70F5E0W2W to m.in. bawełna, program codzienny, intensywny, pranie ręczne czy pranie wstępne. W tej pralce skutecznie wypierzemy także kurtki, płaszcz, wełnę oraz ubranka dziecięce.

Cena 1649zł.

Samsung WF70F5E0W2W P
Źródło zdjęć: samsung.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)
Pralka Samsung WF70F5E0W2W , 9.0 out of 10 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>