samsung

Samsung WF600B0BKWQ

Pralka energooszczędna

Samsung WF600B0BKWQ

Sposób ładowania Od przodu
Wymiary (wys./szer./głęb.) 85 cm/60 cm/45 cm
Klasa energetyczna A+++
Pojemność 6 kg
Maksymalna prędkość wirowania 1000 obr/min.
Zużycie energii roczne
153 kWh
Zużycie wody roczne
7900 litrów

Marka Samsung jest jednym z liderów na rynku w zakresie produkcji sprzętów AGD. W swojej niebywale bogatej ofercie posiada sprzęty każdego typu. Można pokusić się o stwierdzenie, że do jednych z lepszych grup produktów Samsunga można zaliczyć pralki. I właśnie dziś przedstawimy kolejny model z tej grupy, który naszym zdaniem jest godny uwagi. Przed Wami Samsung WF600B0BKWQ.

Samsung WF600B0BKWQ to elegancka pralka ładowana od przodu. Ze względu na głębokość 45 cm nie zajmuje dużo miejsca (zaliczana jest tym samym do pralek typu slim) i można ją ustawić w każdej, nawet malutkiej łazience.

Powyższy model posiada bęben z serii Diamond, który ze względu na liczne wyprofilowane otwory gwarantuje brak zaciągnięć u wyjątkowo delikatnych tkanin. Jego pojemność wynosi 6 kg, co z pewnością wystarczy do użytkowania przez 3-4 osobową rodzinę.

Sam bęben to dopiero początek. Godne uwagi jest również to, że pralka Samsung wyposażona jest w silnik inverterowy, który cechuje się zarówno wysoką efektywnością w działaniu, jak i wyjątkowo cichą pracą (50 dB). Przekłada się to sprawne i przyjemne użytkowanie.

Wśród funkcji należy zaznaczyć przynajmniej kilka z nich. Po pierwsze, pralka korzysta z systemu Fuzzy Logic, którego zadaniem jest kontrola najważniejszych parametrów prania. Sprawia to, że zużycie prądu oraz pobór wody będzie dostosowany do indywidualnego załadunku prania. Tym samym, za każdym razem będzie ono przebiegało nad wyraz efektywnie. Kolejną funkcją jest opcja mniej zgnieceń. Za jej sprawą wyprane ubrania będą dużo mniej pogniecione niż miało to miejsce dotychczas. Przekłada się to na mniej prasowania i wykorzystanie czasu na bardziej przyjemne czynności. Przy pralce Samsung należy także wspomnieć o wykorzystaniu innowacyjnej grzałki ceramicznej. Dzięki niej otrzymujemy gwarancję braku osadzania się kamienia. Co więcej, wydłużona jest żywotność urządzenia.

Programy, które znajdziemy w pralce to m.in. bawełna, pościel, ciemne materiały, sport, ubrania dziecięce czy program prania ubrań przeznaczonych do prania ręcznego. Taki zakres możliwości daje użytkownikowi funkcjonalność w każdej sytuacji.

W zakresie bezpieczeństwa pracy z pralką, Samsung zapewnia blokadę panelu sterowania oraz blokadę przedwczesnego otwarcia drzwi. Jest to niezwykle przydatne chociażby w sytuacji, gdy jesteśmy rodzicami kilkuletnich maluchów, interesującymi się dosłownie wszystkim. Co więcej, model ten posiada ochronę przed przegrzaniem oraz przed przepięciem. Warte zaznaczenia jest również to, że znajdziemy w niej system samodiagnozujący.

W kwestii obsługi trzeba przyznać, że praca z pralką jest bardzo prosta i intuicyjna. Duże pokrętło opisane jest w bardzo czytelny sposób, a niewielki wyświetlacz pokazuje najważniejsze parametry prania. Bez problemu pralkę mogą obsługiwać osoby starsze.

Pralka Samsung WF600B0BKWQ to doskonały model w niewysokiej cenie. Z pewnością warto wziąć go pod uwagę przy wyborze pralki.

samsung

Źródło zdjęć: images.samsung.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.3/10 (6 votes cast)
Samsung WF600B0BKWQ , 6.3 out of 10 based on 6 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>