Whirlpool Carisma AWOE 9102

Whirlpool Carisma AWOE 9102

 

Pralka energooszczędna

Whirlpool Carisma AWOE 9102

Sposób ładowania Od przodu
Wymiary (wys./szer./głęb.) 85 cm/59,5 cm/60 cm
Klasa energetyczna A+++
Pojemność 9 kg
Maksymalna prędkość wirowania 1000 obr/min.
Zużycie energii (na cykl) 0,85 kWh
Zużycie wody (na cykl) 49,5 litrów

Szukając unikalnej pralki często zaczynamy poszukiwania wśród droższych modeli.  Jak się jednak okazuje, niezwykłą pralkę można mieć już za niecałe 1500 zł. Takim sprzętem jest chociażby Whirlpool Carisma AWOE 9102.

Whirlpool Carisma AWOE 9102 to urządzenie o najwyższej obecnie klasie energetycznej A +++. Takie urządzenie jest nie tylko przyjazne naszej kieszeni, ale również środowisku.

Co wyróżnia pralkę Carisma pośród innych modeli jest wykorzystanie w niej technologii 6-tego zmysłu. Za jej sprawą, kolory tkanin zostaną zachowane przez długi czas. Co więcej, technologia ta przyczynia się do wysokiej efektywności prania również w niskich temperaturach.
Dodatkowo, pralka posiada technologię Wave Motion, która gwarantuje skuteczniejsze wchłanianie środka piorącego przez znajdujące się wewnątrz bębna tkaniny.

Warto również tutaj wspomnieć o pojemności bębna. Wynosi ona bowiem 9 kg, dzięki czemu pralka sprawdzi się w mieszkaniu wieloosobowej rodziny.

Pralka posiada kilka programów, które zostaną dopasowane do zróżnicowanych potrzeb domowników. Wyróżnić możemy tutaj m.in. pranie pościeli, syntetyków, dużych rzeczy, bawełny, pranie ekonomiczne czy pranie szybkie.

Obsługa pralki nie powinna stanowić żadnego problemu. Duży czytelny wyświetlacz wraz z dobrze opisanym pokrętłem w szybki sposób pozwoli nam zaprogramować i skorzystać z pralki. Dodatkowo, aby praca z pralką przebiegała na wysokim poziomie bezpieczeństwa zadbano o zabezpieczenie przed zalaniem oraz wyposażono ją w blokadę przedwczesnego otwarcia drzwi.

Cena pralki wynosi 1499zł.

Whirlpool Carisma AWOE 9102

Źródło zdjęcia: whirlpool.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>