Candy CTL1006

Candy CTL1006

Pralka ładowana od góry

Candy CTL1006

Sposób ładowania Od góry
Wymiary (wys./szer./głęb.) 85 cm/40 cm/60 cm
Klasa energetyczna A++
Pojemność 6 kg
Maksymalna prędkość wirowania 1000 obr/min.
Zużycie energii (na cykl) 1,02 kWh
Zużycie wody (na cykl) 49 litrów

Wymiary
Wysokość 85 cm;
Szerokość 40 cm;
Głębokość 60 cm;

Klasy
Klasa energetyczna A++;
Klasa wirowania C;
Klasa pranie A;

Mimo iż pralki ładowane od góry są mniejszością na rynku AGD to wciąż cieszą się dużą popularnością. Jedną z pralek, która zasługuje na wyróżnienie w tej grupie jest model Candy CTL1006.

Zacznijmy od programów. W pralce wyróżniono ich 12. Wśród nich znajduje się m.in. bawełna, syntetyki, pranie ręczne, wełny, program intensywny oraz intensywny Mix & Wash.

Co więcej, pralka Candy jest pralką dostosowaną do wymogów alergików. Posiada ona funkcję AquaPlus, która za sprawą dokładnego płukania usuwa środek piorący pozostawiający wyjątkowo czystą tkaninę. W pralce możliwe jest również dodatkowe płukanie zwiększające możliwości urządzenia.

Sprzęt zadowoli wszystkich tych, którzy nie przepadają za prasowaniem. Możliwe jest to za sprawą funkcji mniej zgnieceń – po wyjęciu prania z pralki jest ono praktycznie niepogniecione.

Sprzęt posiada także przycisk Start/Pauza, który w dowolnej chwili pozwoli nam przerwać pranie bez wymuszenia jego wyłączenia. Przydatne jest to m.in. gdy tuż po włączeniu pralki chcielibyśmy dołożyć kilka dodatkowych ubrań.

To jednak nie koniec. Model Candy CTL1006 jest bardzo prosty w obsłudze. Pralka posiada duży, czytelny wyświetlacz, pokrętło z przypisanymi programami (w formie obrazków) oraz kilka przycisków które razem zapewniają komfortową pracę. Model Candy CTL1006 wyposażony jest w bęben o pojemności 6kg, który z pewnością sprawdzi się w domu 3-4 osobowej rodziny.

Pozostałe informacje
Maksymalna prędkość wirowania 1000 obr/min.

Cena 999zł.

Candy CTL1006

Źródło zdjęcia: candy.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>