połączenie funkcji

6 pralko-suszarek do Twojego domu

Pralko-suszarka oszczędzi ci wielu podróży na strych, tych kilku obowiązkowo zgubionych po drodze skarpetek, rozrzuconych wszędzie klamerek i nieodłącznej koszuli zrzuconej przez wiatr prosto w pył. Czy przez brak miejsca na rozwieszenie prania, czy też czasu na czekanie,
taki sprzęt na pewno znajdzie zastosowanie w twoim domu, dlatego przygotowaliśmy dla ciebie 6 ciekawych modeli.

LG F1203CD

Użytkownicy tego modelu powszechnie chwalą go za solidność oraz ciche działanie. Mierzy 44 głębokości, mimo tych niewielkich rozmiarów pozwala załadować do 6 kilogramów ubrań do prania oraz 3 kg do suszenia. Producent chwali się możliwością doboru prędkości skokowej, co pozwoli ci na wybór między wilgotniejszymi, ale mniej pogniecionymi ubraniami, a suchym ii wymagającymi prasowania. Pralka jest wyposażona w 9 specjalistycznych programów prania oraz 5 opcji suszenia.

połączenie funkcji

Samsung WD0704REV

Mimo iż mierzy 60 centymetrów na „pokład” zabierze 7 kg prania i o połowę mniej suszenia. Wyróżnia się funkcją „Air Wash”, która pozwala na czyszczenie powietrzem tkanin

przeznaczonych do prania chemicznego. Użytkownicy chwalą ją za cichą pracę oraz opcję chłodzenia ubrań przed wyjęciem, co eliminuje szansę oparzenia się wysuszonym praniem.

połączenie funkcji

Indesit IWDE 7105 B EU

Pralka ta posiada zdecydowanie największą pojemność suszenia w stosunku do ceny z prezentowanych dzisiaj – zmieści się w niej 5 kg suszenia, co korzystnie wpływa na stopień pogniecenia ubrań. Dłuższy czas pracy wynagradza mniejszym poborem wody, a także cichym działaniem.

połączenie funkcji

Hoover WDYNS 642 D

Propozycja amerykańskiej firmy należy do mniejszych pralko-suszarek, ale niedobory gabarytowe wynagradza bogactwem opcji. Możemy wybrać między własnoręcznie lub automatyczne dostosowanym suszeniem, opcją prania i suszenia w 1 godzinę, funkcją „mniej zagięć” czy „sport”, wszystkie łatwe i czytelne w obsłudze. Do mniejszej łazienki.

połączenie funkcji

Samsung WD0804W8E

Model zdecydowanie dla dysponujących większa ilością gotówki, zwraca się w jakości wykonania. Jak większość nowoczesnych sprzętów koreańskiego producenta posiada funkcję EcoBubble, która polepsza jakość prania i efektywność zużycia proszków i płynów. Możesz także skorzystać z automatycznego czyszczenia bębna, które usunie resztki detergentów i nieprzyjemne zapachy. WD0804W8E zmieści 8 kg prania i 5 kg suszenia.

połączenie funkcji

Candy EVO4W

Średniej wielkości pralko-suszarka, wyposażona w system „Fuzzy Logic”, która automatycznie dobierze ilość wody i prądu do załadowanych i zważonych ubrań. Łatwa w obsłudze, jednorazowo może wyprać 6 kilogramów ubrań i wysuszyć o 2 kg mniej. Pralka ma wedle danych 44 centymetry głębokości, jednak zalecane jest zaplanowanie więcej miejsca.

Źródło zdjęć: Materiały producentów

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.6/10 (5 votes cast)
6 pralko-suszarek do Twojego domu, 2.6 out of 10 based on 5 ratings