Hotpoint-Ariston WMD 942 K EU

Czarny koń wśród pralek?

 

Pralka ładowana od przodu

Hotpoint-Ariston WMD 942 K EU

Sposób ładowania Od przodu
Wymiary (wys./szer./głęb.) 85 cm/59,5 cm/59,9 cm
Klasa energetyczna A++
Pojemność 9 kg
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min.
Zużycie energii (na cykl) 1,36 kWh
Zużycie wody (na cykl) 69 litrów

Czyż nie jest tak, że przyjęło się, że pralka jest biała lub przynajmniej jasna? Z tego względu pralka o kolorze czarnym od razu przykuwa wzrok. Tak właśnie było w przypadku styczności z pralką Hotpoint-Ariston WMD 942 K EU.

Pralka Hotpoint-Ariston WMD 942 K EU to wolnostojąca pralka marki Hotpoint-Ariston. Charakteryzuje się przede wszystkim dużą pojemnością bębna. Pralka pomieści bowiem aż do 9 kg ubrań. Z tego względu będzie idealnym elementem w domach, w których mieszkają wieloosobowe rodziny. Co więcej, jeśli wieloosobowa rodzina to również duża ilość prasowania. Jednak z tą pralką będzie to kolejne ułatwienie, gdyż pralka posiada funkcję „mniej zgnieceń”, dzięki której pranie po wysuszeniu będzie mniej pogniecione. Jak działa? Pralka wyposażona jest w bęben, który poprzez łagodne, płynne ruchy traktuje ubrania z największą delikatnością. Efekty widoczne są właśnie w dużym uproszczeniu codziennych obowiązków każdego domownika. Nie zapomnijmy także, że pralka Hotpoint-Ariston WMD 942 K EU to pralka zaliczana do klasy energetycznej A++. Klasa A++ charakteryzuje się niższym zużywaniem prądu przez urządzenie. Oznacza to niższe rachunki za prąd, a tym samym znaczną oszczędność.

pralka WMD 942K EU

Wśród programów i funkcji, które dodatkowo wyróżniają daną pralkę znajdziemy między innymi: – Certyfikat Woolmark pozwalający na pranie nawet tych ubrań, których pranie powinno odbywać się w sposób ręczny. – Opóźnienie startu pracy pralki – dzięki możliwości ustawienia czasu włączenia pralki w optymalny sposób zaplanujemy nasz dzień. Nie musimy już czekać, aż pranie się skończy, by gdzieś wyjść. Możemy zaplanować je tak, by jej zakończenie zbiegało się np. z powrotem z pracy czy powrotu ze spaceru. To także duże udogodnienie dla osób korzystających z drugiej taryfy opłat za prąd. – Blokada – Pralka wyposażona jest w wyświetlacz LCD, który może wywołać spore zainteresowanie naszych pociech. Teraz bez obawy będzie można zostawić włączoną pralkę, gdyż znajdująca się w niej blokada stanowi wysokie zabezpieczenie przed niepożądanymi naciśnięciami ze strony dzieci.

Pozostałe programy i funkcje pralki Hotpoint-Ariston WMD 942 K EU to pranie intensywne, płukanie antyalergiczne, pranie ECO, pranie szybkie, pranie bawełny, pranie jedwabiu czy wełny.

Wymiary pralki [cm]:

  • głębokość – 59,9,
  • szerokość – 59,5,
  • wysokość – 85.

Pralka marki Hotpoint-Ariston z pewnością ma duże szanse na wywołanie zainteresowania wśród potencjalnych klinetów.

A co Wy o niej myślicie?

Źródło zdjęć : pl.hotpoint.eu

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.8/10 (6 votes cast)
Czarny koń wśród pralek?, 7.8 out of 10 based on 6 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>