Electrolux EWS11277FW

Electrolux EWS11277FW

 

Pralka ładowana od przodu

Electrolux EWS11277FW

Sposób ładowania Od przodu
Wymiary (wys./szer./głęb.) 85 cm/60 cm/45 cm
Klasa energetyczna A+++
Pojemność 6,5 kg
Maksymalna prędkość wirowania 1200 obr/min.
Zużycie energii (na cykl) 1,15 kWh
Zużycie wody (na cykl) 62 litrów

 

Kluczem do udanego zakupu – nieważne, czy idziemy do supermarketu po produkty spożywcze, czy do sklepu z elektroniką po zestaw kina domowego – jest szczere określenie priorytetów. Lista zakupów w pierwszym przypadku, cechy charakterystyczne pożądanego sprzętu w drugim z pewnością sprawią, że z zakupu będziemy zadowoleni.

Klienci decydując się na zakup pralki spoglądają nie tylko na jej podstawowe parametry, jak głębokość, maksymalny ciężar załadunku, zużycie wody czy prądu ale również na dodatkowe funkcje. Wiele pralek jest obecnie skonstruowanych na tyle dobrze, że ich użytkowanie nie sprawia najmniejszych problemów. Przykładem może być Electrolux EWS11277FW – pralka dla naprawdę wymagających.

Posiada aż 14 programów prania, w tym również pranie ręczne na odzież najdelikatniejszą. Dodatkowo jednak otrzymujemy możliwość skorzystania z szeregu udogodnień – takie jak chociażby dodatkowe płukanie, co docenią alergicy, czy też system nazywany po prostu ‘mniej zagnieceń’: po zakończonym cyklu prania w zasadzie nie trzeba prasować. Wrażenie musi dodatkowo robić precyzja, z jaką możemy modyfikować każdy program. Dzięki funkcji Time Manager dokładnie określimy, jak długo ma trwać pranie, dzięki czemu po pierwsze odzież nie będzie musiała leżeć długo w bębnie tylko dlatego, że cykl skończy się pięć minut po naszym wyjściu z domu, a po drugie dzięki ścisłemu planowaniu będziemy w stanie obniżyć rachunki za prąd i wodę. Wszystkie bieżące ustawienia wyświetlane są na czytelnym ekranie LCD.

Zresztą pralka charakteryzuje się klasą energetyczną A+++ oraz sporym maksymalnym wkładem (6,5kg), dzięki czemu jednorazowo możemy wyprać więcej – dodatkowo zwiększy to oszczędności. Sprzęt jest też klasą samą dla siebie jeśli chodzi o głośność – zarówno w trakcie wirowania, jak i prania jest bezszelestny. 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/10 (10 votes cast)
Electrolux EWS11277FW , 4.8 out of 10 based on 10 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>