LG F1289TD

LG F1289TD

Pralka ładowana od przodu

LG F1289TD

Sposób ładowania Od przodu
Wymiary (wys./szer./głęb.) 85 cm/60 cm/55 cm
Klasa energetyczna A++
Pojemność 8 kg
Maksymalna prędkość wirowania 1200 obr/min.
Zużycie energii (na cykl) 1,2 kWh
Zużycie wody (na cykl) 56 litrów

Pralka LG F1289TD to jedno z tych urządzeń, które cechuje się dużą pojemnością bębna, wysoką oszczędnością oraz funkcjonalnością. Co jeszcze może nam zaoferować?

Pralka LG przywita nas m.in. automatyką prania, która sama dopasuje parametry prania pod daną tkaninę i program. Dodatkowo, pralka posiada certyfikat Woolmark, za sprawą którego możemy prać ubrania przeznaczone do prania ręcznego. Kolejną istotną kwestią jest funkcja mniej zgnieceń. Dzięki niej, po wyjęciu prania z pralki, będzie ono praktycznie niepogniecione. Zaoszczędzi to czas na prasowaniu, który możemy przeznaczyć np. na odpoczynek lub poświęcić go rodzinie.

Pralka LG F1289TD pracuje z silnikiem Direct Drive, za sprawą którego silnik sprzętu posiada większą stabilność. Wpływa to nie tylko na dłuższą żywotność pralki, ale również na cichą pracę oraz oszczędność sprzętu.

Pralka cechuje się dużą pojemnością. Jej bęben pomieści do 8kg ubrań. Tym samym, urządzenie sprawdzi się w mieszkaniu każdej wieloosobowej rodziny.

Wśród programów pralki oprócz standardowych programów takich jak bawełna, syntetyki, czy wełna znajdziemy również program bio, kołdry puchowe, narzuty czy program dziecięcy.

W kwestii bezpieczeństwa zadbano, by pralka posiadała wbudowane zabezpieczenie przed zalaniem, blokadę panelu sterowania (szczególnie istotne, gdy mamy dzieci) oraz blokadę przedwczesnego otwarcia drzwi (dodatkowe zabezpieczenie przed zalaniem).

W przypadku jakichkolwiek problemów nie trzeba dzwonić po mechanika. Wystarczy nam smartfon, który w „porozumieniu” z pralką poinformuje nas, jak rozwiązać dany problem. Szybko i pewnie.

; LG F1289TD Źródło zdjęcia: lg.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>