Mastercook PFD-1426ET

Mastercook PFD-1426ET

Pralka ładowana od przodu

Mastercook PFD-1426ET

Sposób ładowania Od przodu
Wymiary (wys./szer./głęb.) 85 cm/59 cm/55 cm
Klasa energetyczna A++
Pojemność 6 kg
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min.
Zużycie energii (na cykl) 0,79 kWh
Zużycie wody (na cykl) 49 litrów

FagorMastercook jest jednym z największych producentów urządzeń AGD w Polsce. Każdego roku sprzedaje ona setki tysięcy sprzętów wysokiej jakości. Wśród tych urządzeń na wysokiej pozycji znajdują się pralki. Dziś przedstawimy krótką charakterystykę jednej z nich –  Mastercook PFD-1426ET.

Co wyróżnia pralkę Mastercook PFD-1426ET?
Po pierwsze, posiada ona system Ecotermic. Za jego sprawą możliwe jest podłączenie sprzętu do zimnej bądź ciepłej wody. Pralka rozpozna temperaturę wody i dostosowuje do niej parametry prania. Przekłada się to na oszczędność energii przy optymalnych warunkach prania.

Co więcej, aby otrzymać jak najlepsze efekty, pralka posiada system równomiernego rozkładu tkanin w bębnie, którego pojemność wynosi 6kg.

Pralka Mastercook PFD-1426ET  posiada 24 programy wśród których znajdziemy m.in. opti 45, pranie ręczne, sport, program szybki 15 min, program szybki 30 min czy pranie ciemnych materiałów.  Pralka pozwala także na skrócenie czasu programów do 50% (co wpływa nie tylko na oszczędność czasu, ale i pieniędzy). Z kolei wyposażenie w funkcję Memo Active umożliwia zapamiętywanie najczęściej używanych programów. Różnorodność ta gwarantuje optymalne dostosowanie programów do danego załadunku pralki.

Warto wspomnieć, że za sprawą dodatkowego płukania pralka dokładnie pozbędzie się detergentów, co sprawia, że jest przyjazna skórze dziecka i alergikom.

W pralce Mastercook PFD-1426ET znajdziemy funkcję mniej zgnieceń, która gwarantuje mniej pogniecione ubrania po skończonym cyklu prania. Zadowoli to wszystkich tych, dla których prasowanie jest wciąż uciążliwym obowiązkiem.

Obsługa pralki odbywa się za pomocą wygodnego pokrętła. Wszystkie najważniejsze informacje pokazywane są na czytelnym wyświetlaczu LED.

Za sprawą blokady panelu sterowania oraz blokady przedwczesnego otwarcia drzwi, pralka jest bezpieczna w korzystaniu.

Cena 1199zł.

Źródło zdjęcia mastercook.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.0/10 (1 vote cast)
Mastercook PFD-1426ET, 2.0 out of 10 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>