miele

Miele W 500 WPS Supertronic + AWD

 

Pralka ładowana od przodu

Miele W 500 WPS Supertronic + AWD

Sposób ładowania Od przodu
Wymiary (wys./szer./głęb.) 85 cm/59,5 cm/61,5 cm
Klasa energetyczna A+++
Pojemność 8 kg
Maksymalna prędkość wirowania 1600 obr/min.
Zużycie energii (na cykl) 0,91 kWh
Zużycie wody (na cykl) 64 litrów

Pralka to sprzęt, który znajduje się w każdym domu. Jej wybór zależy od kilku czynników : funkcji, opcji, rozmiarów, a także ceny. No właśnie, cena.  Są pralki za 1000 zł i są pralki za 10 000 zł. Czy droższa pralka jest dużo lepsza niż pralka o niższej cenie? Dziś prezentujemy produkt Miele – pralka Miele W 5000 WPS Supersonic + AWD 10 o wartości 10 000zł. Zobaczmy.

Niemiecka firma Miele specjalizuje się w produkcji sprzętów AGD od ponad 100 lat.  Wśród swojej oferty wyróżnia m.in. zmywarki, odkurzacze, lodówki, ekspresy do kawy oraz pralki i pralko-suszarki. Jedna z nich to pralka W 5000 WPS Supersonic + AWD.

Pralka Miele W 5000 WPS Supersonic + AWD z pozoru nie wyróżnia się niczym szczególnym. Swoim wyglądem przypomina zwykłą pralkę z wyświetlaczem elektronicznym. Jednak ma w sobie cechy, które będą spełnieniem oczekiwań wielu konsumentów. Jakie?

Wyjątkowy bęben

Bęben wyposażony jest w specjalne wnętrze o strukturze plastra miodu, które z największą delikatnością będzie współgrało z Twoimi ubraniami. Wyjątkowy kształt wnętrza pozwala na pranie ubrań w optymalnych warunkach dla materiału ubrania.

Pranie w parze

Dzięki występującej w pralce funkcji praniu w parze (steam care) po praniu nasze ubrania będą do 50% mniej pogniecione niż do tej pory. Oznacza to również do 50% mniej prasowania.

Dozowniki

Dołączone do pralki dozowniki na płyn oraz detergent w automatyczny sposób dobierze optymalną ilość płynów do danego prania. Dzięki temu oszczędzasz nawet do 30% detergentów. Co więcej poprzez automatyczną regulację obciążenia, oszczędzamy energię oraz wodę.

Obsługa ludzka ograniczona do minimum

Pralka Miele posiada praktyczny bezobsługowy sposób obchodzenia się z pralką. Nawet osoby mające pierwszy raz styczność z urządzeniem nie będą miały najmniejszego problemu z jego obsługą.

Pranie w niskiej temperaturze

Piorąc ubrania w 20ºC lub na zimno już nie będziesz musiał się martwić o skurczenie czy zmechacenie ubrań.

Bezpieczeństwo

WPS – Waterproof System – zabezpieczenie przed niekontrolowanym wypływem wody oraz blokada rodzicielska i kod PIN.

Klasa A +++

Klasa A +++ jest wyznacznikiem urządzenia przyjaznemu środowisku oraz przyczyniającego się do niższych rachunków za prąd.

Wśród programów prania znajdziemy pranie odzieży nieprzemakalnych, pranie butów, pranie wełny, pranie firanek, pranie zabawek czy odświeżanie.

Ponadto:

  • Obroty od 400 do 1600,
  • Możliwość zatrzymania płukania,
  • Pranie bez wirowania,
  • Opóźnienie startu do 24 godzin,
  • Wyjątkowo cicha praca,
  • Wybór języka wyświetlacza,
  • Funkcja czyszczenia  komory dozowania.

Wymiary pralki
Wysokość: 850 mm,
Szerokość: 595 mm,
Głębokość: 615 mm.

źródło zdjęć : strona producenta

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>