pralka bosch

Pralka Bosch WIS24140EU

 

Pralka ładowana od przodu

Pralka Bosch WIS24140EU

Sposób ładowania Od przodu
Wymiary (wys./szer./głęb.) 81,8 cm/59,8 cm/57,4 cm
Klasa energetyczna A+
Pojemność 7 kg
Maksymalna prędkość wirowania 1200 obr/min.
Zużycie energii (na cykl) 1,19 kWh
Zużycie wody (na cykl) 49 litrów

Marka Bosch to jedna z przodujących marek wśród sprzętów AGD. Jednym z jej lepszych produktów jest pralka Bosch WIS24140EU. Poniżej przedstawiamy jej krótką charakterystykę.

Najważniejsze funkcje pralki Bosch WIS24140EU

Mniej zgnieceń

Pralka Bosch posiada bardzo przydatną funkcję dla wszystkich tych, którzy nie lubią prasowania. Funkcja „mniej zgnieceń” poprzez delikatne obroty bębna zapewnia pranej odzieży mniej zagnieceń. Niektóre tkaniny po wysuszeniu będą gotowe do ubrania, inne zaś będą wymagały krótkiego prasowania.

WodaPlus

WodaPlus to funkcja kierowana szczególnie do rodzin mających małe dzieci. Zaletą tej funkcji jest pobieranie dodatkowych 2litrów wody potrzebnych na najbardziej dokładnego wypłukanie ubrań. Jest to szczególnie ważne dla dzieci w wieku niemowlęcym, by ich ubranka nie zawierały pozostałości po detergencie.

bosch

Pralka Bosch WIS24140EU to również

Bęben Variosoft

Struktura bębna Variosoft odzwierciedla kształt kropli, a poprzez asymetryczne zbieraki zapewnia idealne warunki do prania najprzeróżniejszych tkanin. Tkaniny delikatniejsze wejdą w kooperację z łagodną stroną zbieraków, zaś tkaniny wymagające intensywniejszego prania będą stykały się z bardziej stromą strukturą zbieraków.

Różnorodne Programy prania

Wśród programów pralki Bosch znajdziemy program do prania tkanin bawełnianych, jedwabnych, wełnianych, a także pranie ręczne oraz pranie intensywne.

Klasa energetyczna

Produkt marki Bosch posiada klasę energetyczną A+. Klasa ta jest jedną z najwyższych klas energetycznych (wyższa jest jedynie klasa A++). Dzięki danej klasie energetycznej można zaoszczędzić do 25% energii w porównaniu z klasą energetyczną A. Urządzenie zatem zapewnia niskie rachunki za prąd przy wysokiej jakości swojej pracy.

Bezpieczeństwo

Marka Bosch w zakresie bezpieczeństwa wykazała się wbudowanym zabezpieczeniem przed zalaniem mieszkania. System AquaStop pilnuje nawet najmniejszych wycieków i nie pozwala, by woda wydostała się z pralki ani z węża. Drugą blokadą jest blokada przedwczesnego otwarcia drzwi.

Ekran LCD

Pralka Bosch WIS24140EU wyposażone jest w ekran LCD, na którym wyświetlane są poszczególne funkcje danego programu prania. Jego obsługa jest prosta i nie wymaga skomplikowanych czynności. Poza tym urządzenie posiada kontrolę wyważenia oraz kontrolę ilości piany.

Pozostałe informacje

Parametry:

  • Wymiary urządzenia: 818 x 600 x 570 mm;
  • Waga: 80kg;
  • Pojemność pralki: 7kg;
  • Zużycie wody: 10780 litrów;
  • Poziom hałasu prania: 46dB;
  • Maksymalna prędkość wirowania: 1200obr/min

Pralka Bosch WIS24140EU otrzymała trzy nagrody:

  • Produkt Roku 2011;
  • SuperBrands;
  • Złote Godło KONSUMENCKIEGO LIDERA JAKOŚCI 2012.

Cena: 2799zł.

Źródło: bosch-home.pl

bosch pralka

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>