samsung pralka

Pralka Samsung WF1600WCC

 

Pralka ładowana od przodu

Samsung WF1600WCC

Sposób ładowania Od przodu
Wymiary (wys./szer./głęb.) 85 cm/60 cm/45 cm
Klasa energetyczna A++
Pojemność 6 kg
Maksymalna prędkość wirowania 1000 obr/min.
Zużycie energii (na cykl) 0,78 kWh
Zużycie wody (na cykl) 40 litrów

Warto zainteresować się zakupem najnowszej pralki Samsung WF1600WCC choćby ze względu na szereg ciekawych rozwiązania technologicznych i kilka użytecznych funkcji.

Jest niewielkich rozmiarów, więc doskonale będzie pasować do małych łazienek. Jej wymiary to: 85 cm wysokości, 60 cm szerokości i 45 cm głębokości. Jej wygląd idealnie będzie pasował do wnętrz łazienek o minimalistycznym designie. Pralka została zaprojektowana w kolorze białym, ma punktowy wyświetlacz LED i jest ładowana od przodu. Drzwiczki są na tyle duże, że bez problemu można wyjmować większe partie prania, np. pościel.

Każdemu z nas zależy na tym, aby rachunki za prąd były jak najmniejsze. Nie od dziś wiadomo, że dobry sprzęt AGD powinien być także energooszczędny. Pralka Samsung WF1600WCC należy do klasy energetycznej A++. Oznacza to, że oszczędza nie tylko energie, ale również wodę pobieraną do każdego etapu prania. Jest to niewątpliwe duży plus, który przemawia na jej korzyść, ale dla wielu osób pewien problem stanowi zbyt mała pojemność bębna. Maksymalny wsad wynosi 6 kilogramów. Jest to dość przeciętna pojemność i może nie zadowolić osób, które planują robić pranie dla kilku osób i to w dodatku kilka razy w tygodniu. Żartobliwie można powiedzieć, że jest to model przeznaczony dla singli, ewentualnie dla par.

Bęben w pralce może nie jest zbyt duży, ale został tak skonstruowany, aby można było w nim prać delikatne materiały, które są podatne na uszkodzenia. Dzięki temu ubrania z jedwabiu lub satyny po wyciągnięciu z pralki nie mają żadnych zaciągnięć i nie są mocno wygniecione.

Zupełną nowością jest za to innowacyjna technologia Eco Bubble zastosowana, która zapewnia najwyższą skuteczność prania. Bąbelki powstają w wyniku połączenia wody, powietrza i proszku do prania. Wnikają one głęboko w tkaninę i 40-krotnie szybciej rozpuszczają powstałe zabrudzenia i docierają nawet do najdrobniejszych plam.

Nowym rozwiązaniem jest też zainstalowanie ceramicznej grzałki, na której kamień osadza się dużo wolniej i dzięki temu pralka może dłużej nam posłużyć. Model WF1600WCC zawiera program do prania bawełny, dżinsów, wełny, syntetyków, płaszczy oraz odzieży dziecięcej. Do wyboru są także cztery prędkości wirowania: 400, 600, 800 i 1000 obrotów na minutę.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>