Amica EasyControl AWE410L front

Amica EasyControl AWE410L

 

Najtańsza pralka

Amica EasyControl AWE410L

Sposób ładowania Od przodu
Wymiary (wys./szer./głęb.) 85 cm/59,5 cm/40 cm
Klasa energetyczna A+
Pojemność 4,5 kg
Maksymalna prędkość wirowania 1000 obr/min.
Zużycie energii (na cykl) 0,85 kWh
Zużycie wody (na cykl) 39 litrów

 

Jednym z głównych elementów branych pod uwagę podczas zakupu pralki jest jej cena. Rzadko kiedy artykuły gospodarstwa domowego odmawiają posłuszeństwa w spodziewanym momencie, zatem w takiej sytuacji przychodzi nam kupić produkt, który nie sprawi, że staniemy na skraju finansowej zapaści. Jednym z modeli, które możemy polecić w takiej sytuacji jest pralka Amica EasyControl AWE410L.

Jest to niewielka pralka w tradycyjnym, białym kolorze o nowoczesnym wzornictwie. Jednak fakt, że jest głęboka na 40 cm sprawia, że nada się do gospodarstw domowych, w których mieszkają single, ewentualnie pary. W przeciwnym razie może się okazać, że pranie będziemy musieli robić częściej, co ostatecznie może skutkować zbyt dużym zużyciem prądu i wody.

Mimo niewielkiej głębokości producent obiecuje, że bęben pralki wytrzyma wkład o ciężarze 4,5 kg. Dla dwóch osób to wartość w zupełności wystarczająca.Ważne jest jednak to, że producent nie oszczędzał na liczbie programów – dzięki temu bezpiecznie wypierzemy bawełnę, syntetyki czy też wełnę, ale wybrać możemy również program ekonomiczny, intensywny, delikatny czy też super szybki (który jest naprawdę szybki!). Możemy też zaprogramować pranie wstępne. Z dodatkowych funkcji należy natomiast wyróżnić:

dodatkowe płukanie, co zdecydowanie ułatwi życie alergikom

pranie deszczowe, co wyraźnie intensyfikuje cykl prania gwarantując jednocześnie, że wszystkie elementy garderoby znajdujące się w bębnie zostaną odpowiednio wyprane i opłukane

ochrona przed zagnieceniami, czyli dodatkowa ochrona prania przed zagnieceniem; dzięki specjalnym ruchom bębna pod koniec cyklu prania ubrania są rozkładane, dzięki czemu przy wyjmowaniu ich z pralki na powierzchni nie widać tylu zagnieceń, co przy tradycyjnym programie – pozwala to oszczędzić sporo energii elektrycznej, bowiem wiele z nich nie wymaga prasowania.

Amica EasyControl AWE410L

Oprócz tego znajdziemy bardzo przydatny w wielu sytuacjach przycisk start/pauza, dzięki któremu cykl możemy zastopować w dowolnym momencie, by później do niego powrócić. Z obsługą pralki nikt nie powinien mieć natomiast większych problemów, bowiem na panelu kontrolnym znajduje się czytelny wyświetlacz LED, dzięki czemu wszystkie aktualne funkcje są odpowiednio i czytelnie wyświetlone.

Cena: 799 złotych

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.4/10 (7 votes cast)
Amica EasyControl AWE410L, 6.4 out of 10 based on 7 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>