Hotpoint-Ariston WMF 601 PL

Hotpoint Ariston WMF 601 PL

Najtańsza pralka

Hotpoint Ariston WMF 601 PL

Sposób ładowania Od przodu
Wymiary (wys./szer./głęb.) 85 cm/59,5 cm/54 cm
Klasa energetyczna A+
Pojemność 6 kg
Maksymalna prędkość wirowania 1000 obr/min.
Zużycie energii(na cykl) 1,03 kWh
Zużycie wody (na cykl) ≈50 litrów

Elegancka, niedroga i funkcjonalna. W tych trzech słowach można opisać pralkę Hotpoint-Ariston WMF 601 PL. Swoją białą kolorystyką idealnie wpasuje się w każdą łazienkę, w której będzie się dobrze sprawowała przez długie lata.

Pralkę obsługuje się za pomocą wygodnego pokrętła oraz kilku przycisków, które nie powinny nikomu stwarzać najmniejszych problemów. Dodatkowo, z przodu znajduje się także niewielki wyświetlacz, który pokazuje najważniejsze parametry prania.

Wśród programów pralki Hotpoint Ariston WMF 601 PL znajdziemy pranie bawełny, białych tkanin, tkanin delikatnych, program eco, program dziecięcy, pranie syntetyków, pranie wełny oraz program szybki.

Pralka posiada Certyfikat Woolmark, za sprawą którego nie ma obawy prania delikatnych, wełnianych tkanin. Dzięki temu oznaczeniu możliwe jest również pranie tkanin, które przeznaczone są do prania ręcznego. Istotną funkcją jest również funkcja „mniej zgnieceń”. Zadowoli ona wszystkich tych, którzy nie lubią prasowania – otóż po wyjęciu prania z urządzenia, ubrania są praktycznie niepogniecione. Możliwe jest to za sprawą delikatnych ruchów bębna, które łagodnie obchodzą się z tkaninami.

Bęben pralki posiada pojemność 6kg, które w zupełności wystarczy dla 3-4 osobowej rodziny.

Na koniec warto zaznaczyć, że praca z pralką jest wyjątkowo bezpieczna. Posiada ona blokadę dostępu do panelu sterowania oraz blokadę przedwczesnego otwarcia drzwi.

Pozostałe informacje

  • Maksymalna prędkość wirowania 1000 obr/min;
  • Poziom hałasu 58dB (dla prania); 76 dB (dla wirowania).

Źródło zdjęcia: pl.hotpoint.eu

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.0/10 (2 votes cast)
Hotpoint Ariston WMF 601 PL, 2.0 out of 10 based on 2 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>