pralka lg

Niestandardowa prezentacja Inteligentnej Diagnostyki LG

12 kwietnia 2012 r. w warszawskim klubie Chwila odbyła się niestandardowa konferencja prasowa z udziałem dziennikarzy z mediów technologicznych oraz lifestyle. Podczas spotkania zaprezentowano innowacyjną technologię Smart Diagnosis, w którą LG Electronics wyposażyło wszystkie swoje pralki dostępne na rynku. Dzięki Inteligentnej Diagnostyce naprawa sprzętu AGD stała się banalnie prosta.

Nowe technologie szturmem wkraczają do naszych domów, coraz więcej urządzeń AGD jest wyposażonych w zaawansowane systemy komputerowe. Jednak to, co ma za zadanie ułatwiać nam życie, często jest uznawane przez klientów za zbyt skomplikowane. Firma LG Electronics jako jeden z liderów w produkcji sprzętu AGD i RTV chciała przełamać stereotypy prezentując swoje rozwiązanie w niestandardowy sposób.

Agencja Ciszewski MSL zaprosiła do współpracy kabaret Łowcy.B, którego zadaniem było stworzenie skeczu z… pralką LG w roli głównej. Łowcy.B spisali się znakomicie a ich przedstawienie wywołało zachwyt wśród zebranych gości. Wykorzystując stereotypowe myślenie o sprzętach gospodarstwa domowego, kabaret „oswoił” rewolucyjną technologię i udowodnił jej przydatność w życiu codziennym.

Po zakończeniu przedstawienia dziennikarze przystąpili do testowania sprzętu. W kuluarowych dyskusjach z ekspertami firmy LG omówili dokładnie rozwiązania techniczne oraz najczęściej pojawiające się problemy zgłaszane przez użytkowników. Co ciekawe, większość interwencji podejmowanych przez specjalistów w ramach serwisu urządzeń AGD, nie dotyczy usterek technicznych, a małych nieprawidłowości w użytkowaniu sprzętu. Dzięki zastosowaniu technologii Smart Diagnosis, posiadacze pralek LG nie będą narażeni na koszty związane z wizytą legendarnego „fachowca”, ponieważ znaczną część ewentualnych wątpliwości można błyskawicznie rozwiać, podczas bezpłatnej rozmowy z konsultantem serwisu.

Wprowadzenie technologii Smart Diagnosis to znaczący krok wykonany przez firmę LG w kierunku wprowadzenia nowoczesnych technologii do urządzeń AGD.

Za organizację konferencji oraz działania media relations odpowiadał dział Technologii agencji Ciszewski MSL.

Dodatkowych informacji udziela:
Marek Maślanka
Senior Account Executive
Ciszewski MSL
mmaslanka@publicrelations.pl

źródło: Net PR

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (2 votes cast)
Niestandardowa prezentacja Inteligentnej Diagnostyki LG, 9.5 out of 10 based on 2 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>