eco bubble

Pralka Samsung Eco Bubble. Tego jeszcze nie było!

Jedna z największych firm zajmująca się produkcją sprzętu AGD wprowadziła na rynek innowacyjny produkt, który ze względu na swoje niezwykłe właściwości ma szansę stać się liderem właśnie w tej kategorii. O kim i o czym mowa? Przed Państwem najnowszy produkt Samsunga – pralka Eco Bubble.

1) Czym się wyróżnia pralka Eco Bubble?

Cicha praca
Bęben pralki wyposażony jest w 22 metalowe kulki, które stanowiąc przeciwagę umożliwiają bardzo cichą pracę urządzenia.

Indywidualny system prania
Dzięki inteligentnej funkcji „Mój Program”, nasza własna kombinacja paramterów prania zostanie zapamiętana, by następnym razem przy pomocy jednego przycisku uruchomić pranie

Oszczędność energii
Używając pralki Eco Bubble, ubrania wypierzemy już w 15°C! Wydająca się niska temperaura połaczona wraz z zawansowaną technologią sprawia, że pranie jest tak samo efektywne jak pranie w innej pralce przy 40°C. Oznacza to zużycie jedynie 0,13 kWh. Jest to zatem 70% zaoszczędzonej energii oraz dużo niższe rachunki za prąd.

 

Ekologia
Działanie pralki związane jest z niższą emisją dwutlenku węgla pozwalającą na ochronę lasów. W porównaniu do innych pralek zapewnia ona uratowanie 12 drzew rocznie.

Żegnaj filcowanie
Delikatność i bezpieczne pranie sprawia, że ubrania z wełny przestaną ulegać filcowaniu i na długo zachowają swoje najważniejsze walory.

Pralka dla dużych rodzin
Pralki Eco Bubble dostępne są w modelach o możliwości wyprania 6kg, 7kg, 8kg, 9kg, 11kg oraz aż 12kg budnych tkanin! Dzięki tak dużej gamie wyboru produktów, każdy z nas znajdzie swój własny wymarzony model.

2) Jak działa pralka Eco Bubble?
Pralka Eco Bubble w przeciwieństwie do innych pralek, wykorzystuje najnowszą technologię podczas prania. Dokładniej mówiąc, włożony proszek miesza się z wodą i płynie do generatora pralki. Tam mieszając się z powietrzem wytwarza bąbelki. Innowacyjne bąbelki trwafiają do bębna, dzieki czemu bród nie czeka na rozpuszczenie się proszku, tylko od razu zostaje poddany działaniu aktywnym enzymom. Takie działanie pozwala na 40 razy szybsze wnikanie w tkaniny, co przekłada się oczywiście na efektywność.

3) Ile kosztuje?
Ceny pralek, w zależności od modeli wahają się w przedziale od 1400 do nawet 3500zł. Jeśli jednak zakupimy pralkę w dniach 10.9 – 31.10, w ciągu 30 dni można ją przetestować pralkę i jeśli nie spełni ona naszych oczekiwań można ją oddać. Taka promocja dotyczy m.in. sklepu RTVEuroAGD.

Źródło zdjęć : www.ecobubble.samsung.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.3/10 (4 votes cast)
Pralka Samsung Eco Bubble. Tego jeszcze nie było!, 7.3 out of 10 based on 4 ratings

Jedna myśl nt. „Pralka Samsung Eco Bubble. Tego jeszcze nie było!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>