Hotpoint-Ariston WMG 722

Hotpoint-Ariston WMG 722: ratunek dla alergika?

Pralka do zabudowy

Hotpoint-Ariston WMG 722

Sposób ładowania Od przodu
Wymiary (wys./szer./głęb.) 85 cm/59,5 cm/53,4 cm
Klasa energetyczna A++
Pojemność7 8 kg
Maksymalna prędkość wirowania 1200 obr/min.
Zużycie energii (na rok) 210 kWh
Zużycie wody (na rok) 1200 litrów

Pralka Hotpoint-Ariston WMG 722 może skusić potencjalnych klientów dużą pojemnością bębna, prędkością wirowania 1200 obr/min, klasą energetyczną A++, a przede wszystkim dziecięcymi i antyalergicznymi programami. Jakie są inne jej atuty i czy warto się na nią skusić?

Co oferuje?

Hotpoint-Ariston WMG 722 to pralka z bębnem o naprawdę dużej pojemności, wynoszącej aż siedmiu kilogramów. Co ciekawe, umożliwia to swobodne rozmieszczenie prania, co jest istotne o tyle, że kiedy coś się pierze, to zapobiega to wszelkim uszkodzeniom. Piorąc dużą ilość rzeczy można zaoszczędzić czas i pieniądze, a to także nie pozostaje bez znaczenia. Szczególnie, że prędkość wirowania to 1200 obrotów na minutę, dzięki czemu po wyjęciu pranie jest niemal suche. Nie trzeba więc marnować czasu na jego suszenie. W dzisiejszym świecie, w którym ludzie często są bardzo zabiegani, to naprawdę robi różnice. Poza tym, za sprawą klasy energetycznej A++. to urządzenie jest bardzo przyjazne środowisku, a rachunki za jego używanie są niższe. Certyfikat Woolmark zapewnia z kolei bezpieczny program prania, który przeznaczony jest dla najbardziej delikatnych gatunków wełny, oznaczonych metką z napisem „prać ręcznie”. Istotną rolę odgrywa również blokada dostępu do panelu sterowania. Zablokowanie urządzenia następuje po włączeniu tej funkcji i dzięki tego nie można zmienić jego ustawień ani tym bardziej go włączyć. Ta funkcja jest najbardziej przydatna wtedy, kiedy do pralki mają dostęp dzieci. Ma ona bowiem dobry program dziecięcy i antyalergiczny, co naprawdę procentuje, gdy ma się małe dziecko. Niestety, w większości dostępnych na rynku pralkach detergenty z płynów do płukania czy proszków do prania zostają na materiale. Dlatego antyalergiczny program to tak istotna sprawa. Warto wspomnieć też o funkcji „mniej zgnieceń”, za sprawą której pranie po wyschnięciu będzie mniej pogniecione. Jakim cudem? Podczas prania pralka stosuje delikatne ruchy bębna, dzięki którym dużo łatwiej można wyprasować pranie. Zwolennicy tej pralki podkreślają, że jest bardzo cicha i nie przemieszcza się po łazience.

Jakie są dane techniczne Hotpoint-Ariston WMG 722? Wymiary: 53,4, 59,5, 85 cm. Sposób załadunku: od przodu. Regulacja prędkości wirowania: płynna. Kolor: biały. Programator sterowania: elektroniczny.

Dobór wody do wielkości załadunku: automatyczny. Opóźnienie startu pracy: płynne Wyświetlacz elektroniczny: tak. Program prania: antyalergiczny, autoczyszczenie (sterylizacja wnętrza pralki), bawełna, bawełna eko, białe, delikatny, odplamianie, program dziecięcy, syntetyki, syntetyki-eko, szybki, szybki 30 minut, wełna. Funkcje dodatkowe: certyfikat Woolmark, mniej zagnieceń (łatwe prasowanie), dodatkowe płukanie, pranie w nocy, opisowy panel sterowania, start/pauza, wyświetlacz LCD.

Pojemność znamionowa: 7 kg.

Klasa energetyczna: A++.

Roczne zużycie wody: 12000 litrów.

Roczne zużycie energii: 210 kWh

Klasa wirowania: B. Maksymalna prędkość wirowania: 1200 obrotów na minutę. Wilgotność resztkowa: 53 procent. Poziom hałasu (pranie/wirowanie) 55 dB/72 dB. Klasa prania: klasa A.

Bezpieczeństwo użytkownika: blokada przedwczesnego otwarcia drzwi, blokada panelu sterowania.

Gwarancja: dwadzieścia cztery miesiące.

Wyposażenie: instrukcja obsługi w języku polskim, wąż dopływowy, wąż odpływowy, karta gwarancyjna.

Koszt gospodarowania odpadami: 7,93 zł (wliczony w cenę towaru).

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>