SIEMENS WI 14S440EU

Pralka do zabudowy, czyli sposób na nowoczesną łazienkę

Pralka do zabudowy to prosty sposób na uzyskanie eleganckiej, nowoczesnej przestrzeni. Doskonale wpasowuje się w minimalistyczne wnętrza, w których staramy się „ukryć” urządzenia domowe i zapewnić sobie jak największą przestrzeń.

Pralka do zabudowy – kiedy warto ją wybrać?

Wybierając pralkę, wciąż większość z nas skupia się na różnego rodzaju parametrach technicznych. Coraz więcej osób zaczyna jednak zwracać uwagę na kwestie estetyczne. Pralka do zabudowy to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcemy uzyskać wnętrze urządzone w spójnym stylu – przestrzenne, minimalistyczne, w którym sprzęt nie rzuca się w oczy, a jednocześnie pozostaje w pełni funkcjonalny. Ta opcja najlepiej sprawdza się w przypadku osób, które dopiero urządzają swoje nowe mieszkanie i planują „od zera” zabudowę łazienki. Jeżeli natomiast chcemy kupić pralkę do już istniejącej zabudowy, musimy zwrócić szczególną uwagę na dokonanie precyzyjnych pomiarów – może być to czasem dość kłopotliwe i wymagające wsparcia profesjonalistów.

Jakie pralki mamy do wyboru?

Na rynku wciąż znajdziemy najwięcej pralek wolnostojących; większość klientów nadal wybiera takie rozwiązanie. Jednak oferta pralek do zabudowy stale się poszerza, mamy więc do wyboru coraz więcej modeli o coraz lepszych parametrach. Zawsze są to jednak – z oczywistych względów – pralki otwierane od frontu. Zwróćmy uwagę na pojemność, klasę energetyczną, klasę efektywności prania, klasę efektywności wirowania oraz ładowność; istotny jest też poziom hałasu.

A może pralka w kuchni?

W przypadku mieszkań z małą łazienką ciekawym rozwiązaniem okazuje się wstawienie pralki do kuchni. Może ona stanąć wówczas np. obok piekarnika do zabudowy (zobacz tu) czy zmywarki. Dzięki temu zaoszczędzimy cenne miejsce w łazience, a jednocześnie kuchnia, dzięki zabudowie, pozostanie stylowa i minimalistyczna.

„Schowanie” sprzętów domowych w eleganckich szafkach to prosty sposób na uzyskanie eleganckiego, nowoczesnego wnętrza. Pamiętajmy jednak również o kwestiach praktycznych i rozmieśćmy urządzenia w taki sposób, by korzystanie z nich nie sprawiało trudności.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>