Samsung WD0804W8E

Pralko-suszarka Samsung WD0804W8E

Pralka do zabudowy

Samsung WD0804W8E

Sposób ładowania Od przodu
Wymiary (wys./szer./głęb.) 85 cm/60 cm/60 cm
Klasa energetyczna B
Pojemność 8 kg
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min.
Zużycie energii (na cykl) 1,36 kWh
Zużycie wody (na cykl) 56 litrów

Stojąc przed wyborem pralki często patrzymy na nią pod względem funkcji, ceny oraz pojemności bębna. Czy to najważniejsze rzeczy? Nie do końca. Najpierw powinniśmy się zastanowić, czy na pewno nie potrzebujemy pralko-suszarki. Często okazuje się, że Ci, którzy kupili ją „na okazji” albo bez większego przekonania nie wyobrażają sobie teraz bez niej życia. W czym zatem tkwi sukces pralko-suszarek? Weźmy pod lupę jedną z nich i zobaczmy.

Samsung WD0804W8E

Do przeglądu wybraliśmy Samsung WD0804W8E. Jest to jedna z lepiej sprzedających się pralko-suszarek marki Samsung.

Zacznijmy od charakterystyki urządzenia jako pralki. Po pierwsze, pralka znajduje się w w grupie tzw. pralek Eco Bubble. Oznacza to, że poprzez wytwarzanie specjalnych bąbelków mieszających detergenty, powietrze i wodę tworzona jest piana, która szybciej i skuteczniej wnika pod swoją postacią w tkaniny zużywając przy tym mniejszą ilość ciepłej wody. Tym samym nasze pranie zostanie pozbawione wszelkich plam i zanieczyszczeń w zaledwie 15 stopniach Celsjusza (działanie pralki będzie na równi skuteczne ze skutecznością prania w 40 stopniach Celsjusza). Co więcej, wykorzystywana technika Eco Bubble dba i ochrania ubrania, które zachowują swoje najważniejsze walory.

Po drugie, pralko-szuraka Samsunga to duży i pojemny bęben. W jego wnętrzu możemy pomieścić do 8kg prania. Jest to wystarczająca ilość dla jednoczesnego wyprania ubrań kilkuosobowej rodziny. Tym samym zaoszczędzamy czas i pieniądze. Co więcej, pralka Samsunga automatycznie dobiera wodę do załadunku bębna. Jeśli więc pralka nie będzie pełna, zużyta zostanie mniejsza ilość wody. A sam bęben? Pochodzący z linii Diamond zapewnia delikatne traktowanie każdej tkaniny (brak jakichkolwiek zaciągnięć). Brak zaciągnięć dodatkowo wspomagany jest certyfikatem Woolmark, który poświadcza, że w pralce można prać ubrania przeznaczone do prania ręcznego.

Warto również wspomnieć, że pralko-suszarka wykorzystuje silnik indukcyjny Digital Inverter. Dzięki niemu praca pralki jest wyjątkowo cicha, co jest niezwykle przydatne, gdy mamy w domu małe dziecko.

Wśród funkcji prania znajdziemy takie tryby jak bawełna, kurtki/płaszcze, program dziecięcy czy eko. W pralce znajdziemy również system antybakteryjny.

Co więcej, praca na pralko-suszarce jest prosta i mimo licznych przycisków – nieskomplikowana w obsłudze. Czytelny wyświetlacz pozwoli nam na ustawienie wybranego przez nas trybu prania z możliwością skokowej regulacji obrotów wirowania (aż do 1400 obr/min).

W kwestii bezpieczeństwa zapewniono, by pralka posiadała zabezpieczenie przed zalaniem, blokadę przedwczesnego otwarcia drzwi oraz blokadę panelu sterowania.

A suszarka? Suszenie ubrań możliwe jest w dwóch trybach – intensywnym oraz krótkim, oznaczonym jako odświeżanie. W suszarce pomieścimy aż do 5 kg ubrań. Dzięki temu w szybkim czasie i o niewielkiej pojemności miejscu wysuszymy najbardziej mokre ubrania. Jako, że w suszarce często suszymy większe tkaniny, sprzęt Samsunga posiada o 20% większe drzwi niż ma to miejsce w innych pralkach.

samsung pralko suszarka

Pozostałe informacje pralko-suszarki Samsung WD0804W8E

Wymiary

  • Wysokość 85 cm;
  • Szerokość 60 cm;
  • Głębokość 60 cm.

Klasa

  • Klasa prania A;
  • Klasa wirowania B;
  • Klasa energetyczna B.

Cena pralki wynosi ok. 2899zł.

Jak widać, urządzenie Samsung WD0804W8E to niezwykły sprzęt, który warto rozważyć przy wyborze pralki. Posiadając liczne funkcje z pewnością sprawdzi się w każdym domu.

źródło zdjęć: samsung.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.3/10 (11 votes cast)
Pralko-suszarka Samsung WD0804W8E, 5.3 out of 10 based on 11 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>