Samsunga WF1124ZAC

Pralkowe Oscary: kogo nagrodzić? (część druga)

Pralka do zabudowy

Samsung WF1124ZAC

Sposób ładowania Od przodu
Wymiary (wys./szer./głęb.) 85 cm/60 cm/60 cm
Klasa energetyczna A+++
Pojemność 12 kg
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min.
Zużycie energii (na cykl) 1,17 kWh
(na cykl) 78 litrów

Po oscarowej nocy warto się zastanowić, kto jest pralkowym „Titanikiem” albo nawet królem z „Władcy pierścieni” i kto zasługiwałby na aż dwanaście Oscarów, gdyby przyznawano pralką tę nagrodę. Niewykluczone, że wyróżniono by Samsunga WF1124ZAC. Dlaczego? Aż się prosi o parafrazę z amerykańskiego komika, Billy’ego Crystala.

Niezatapialny?

Billy Crystal powiedział w czasie oscarowej gali, na której dwunastoma statuetkami nagrodzono „Powrót Króla” Petera Jacksona: „Jeden za każde zakończenie”. W żarcie chodziło o to, że w ekranizacji ostatniej części słynnej trylogii można zaobserwować aż dwanaście, następujących po sobie zakończeń.

Gdyby dwunastoma pralkowymi Oscarami nagrodzono Samsunga WF1124ZAC, przez analogię można by powiedzieć: „jeden za każdy kilogram pojemności bębna”. Taka pojemność nie tylko umożliwia bardzo swobodne rozmieszczenie prania, ale przede wszystkim zapobiega uszkodzeniom, kiedy coś się pierze. Co najważniejsze, oszczędza się czas i energię, dzięki możliwości wyprania za jednym zamachem dużej ilości rzeczy. Klasa energetyczna A+++ to natomiast gwarancje przyjazności środowisku i niskich rachunków za prąd. Prędkość wirowania to 1400 obrotów na minutę. Inne atuty tej pralki to zaawansowany inverterowy silnik, który ma wyjątkowo duże osiągi i jest bardzo cichy. Dzięki temu doskonałe wyniki prania osiąga się znacznie szybciej niż w przypadku standardowej pralki. Technologia EcoBubble zapewnia natomiast najwyższą skuteczność prania. Głębiej i szybciej wnikają w tkaniny delikatne bąbelki, które powstają w wyniku połączenia proszku do prania i wody. Dzięki temu zabrudzenia rozpuszczają się od samego początku. „Mniej zagnieceń” sprawia zaś, że po wyschnięciu pranie jest mniej pogniecione. Osiąga się to za sprawą delikatnych ruchów bębna. Bęben Diamond składa się z systemu wyprofilowanych otworów, które minimalizują uszkodzenia i zabezpieczają tkaninę przed zaciąganiem włókien. Ważną rolę odgrywają też blokada dostępu do panelu sterowania i innowacyjna grzałka ceramiczna. Ta ostatnia zawiera zabezpieczenie przed osadzaniem kamienia, co wydłuża żywotność urządzenia.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>