pralka

Pralkowe Oscary: kogo nagrodzić? (część pierwsza).

Pralka do zabudowy

Bosch HomeProfessional WAY32740

Sposób ładowania Od przodu
Wymiary (wys./szer./głęb.) 85 cm/60 cm/59 cm
Klasa energetyczna A+++
Pojemność 12 kg
Maksymalna prędkość wirowania 1600 obr/min.
Zużycie energii (na cykl) 0,99 kWh
Zużycie wody (na cykl) 48 litrów

Za nami Oscarowa noc. Najlepszym filmem roku wybrano „Operację Argo” Bena Afflecka. A kto zasługuje na wyróżnienie w kategorii: „Operacja pranie”? Za jednego z głównych faworytów można uznać pralkę Bosch HomeProfessional WAY32740. Dlaczego i co jest w niej takiego wyjątkowego?

Nagrodowy wielki szlem

Gdyby istniał taki konkurs, jak pralkowe Oscary, to nagrodzenie tego typu statuetką pralki Bosch HomeProfessional WAY32740 byłoby zwieńczeniem nagrodowego Wielkiego Szlemu. Warto bowiem odnotować, że otrzymała ona wiele innych wyróżnień. Należy do nich chociażby if Product Desing Award 2012 (i za 2011 rok też). Co ciekawe, to jeden z najbardziej znanych konkursów, jeśli chodzi o jakość i wzornictwo produktów. Międzynarodowe jury, składające się z ekspertów z dziedziny projektowania, co roku przyznaje znak jakości. Nie brakuje opinii, że przyznanie tej nagrody dowodzi wysokiej jakoś i funkcjonalności produktu, a także o jego niepowtarzalności. Czy faktycznie? O tym, że to nie przypadek, świadczy kolejne wyróżnienie, czyli Red Dot Design Award 2012. Szczególnie, że to jeden z najbardziej cenionych i największych na świecie konkursów wzornictwa przemysłowego. Przy nagradzaniu jury kieruje się kryteriami takimi jak funkcjonalność, innowacyjność, ekologiczność i łatwość obsługi. A jakie są dokładnie atuty nagrodzonej pralki? Energetyczna klasa A+++ gwarantuje, że mamy do czynienia z urządzeniem nie tylko przyjaznym środowisku, ale też zapewniającym niższe rachunki za prąd. Dodatkowo pojemność bębna jest naprawdę duża, bo to aż osiem kilogramów, a to umożliwia swobodne rozmieszczenie prania i zapobiega jego uszkodzenia, kiedy coś pierzemy. Używając jej, oszczędzamy nie tylko energię, ale też czas. Za hit można również uznać prędkość wirowania 1600 obrotów na minutę, dzięki czemu kiedy wyjmuje się pranie, to jest ono niemal suche i nie trzeba go suszyć. Z kolei funkcja „mniej zagnieceń” sprawia, że po wyschnięciu pranie jest mniej pogniecione. Wynika to z faktu, że ruchy bębna w czasie prania są delikatne. Istotną rolę odgrywa także funkcja związana z monitoringiem ilości pianyw bębnie. To gwarantuje, że nawet przy zbyt dużej ilości detergentu ubrania będą lepiej wypłukane.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Pralkowe Oscary: kogo nagrodzić? (część pierwsza). , 10.0 out of 10 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>