Electrolux

Pralko-suszarka Electrolux EWW1697MDW

Pralko-suszarka Electroluxa EWW1697MDW to jeden z wydajniejszych sprzętów tego typu znajdujących się na rynku. Sprzęt cechuje się efektywnością, najnowszą technologią oraz klasycznym designem. Skupia w sobie te funkcje, które z pewnością usatysfakcjonują niejednego z Nas.

Wydajność

Korzystanie z pralko-suszarki Electroluxa EWW1697MDW to przede wszystkim oszczędność. Zarówno czasu jak i pieniędzy. Klasa energetyczna, klasa prania oraz klasa wirownia zawiera się w oznaczeniu „A” zapewniającym wysoką wydajność i skuteczność. Co więcej, pralka sama dobiera ilość wody potrzebną do załadunku. Przy obrotach 1600 na minutę, ubrania po skończonej pracy są osuszone, co oszczędza energię potrzebną na długie dodatkowe ich wysuszenie.

Pojemność

Sprzęt AGD Electroluxa posiada jeden z większych bębnów o pojemności załadunku 9kg (w przypadku prania) oraz 7kg (w przypadku suszenia). Pojemność ta dostosowana jest do prania odzieży kilkuosobowej rodziny.

Prosta obsługa

Obsługa pralko-suszarki jest niezwykle prosta. Funkcje zawarte w pokrętle oraz ekran LCD wyświetlający najważniejsze informacje w zupełności wystarczy do sprawnego i komfortowego użytkowania urządzenia.

Electrolux

Pierz kiedy i jak długo chcesz

Pralko-suszarka marki Electrolux posiada dwie funkcje znaczne ułatwiające korzystanie z jego głównego przeznaczenia. Przy pomocy funkcji TimeManager możliwe jest określenie długości cyklu piorącego. Dodatkowo, istnieje możliwość nastawienia sprzętu na wybraną godzinę. Nic nie stoi na przeszkodzie, by nastawić pranie tak, by skończyło się tuż przed Twoim przyjściem z pracy. Druga, warta uwagi funkcja, EcoInfo pozwala na monitorowanie zużycia energii. Analizując ją można dostosować takie działanie, które według nas będzie najefektywniejsze.

Łatwiejsze prasowanie

Pralko-suszarka Electroluxa dzięki wykorzystaniu wydobywającej się z urządzenia pary sprawia, że suszona odzież pozbawiana jest zagnieceń, a przy tym staje się bardziej odświeżona. Takie działanie umożliwia założenie ubrań tuż po wyjęciu ich z pralko-suszarki.

elextroluc

Certyfikat Woolmark Gold

Certyfikat Woolmark Gold przeznaczony jest do prania tych tkanin, które powinny być prane ręcznie. Specjalny program, w którym bęben wykonuje przystosowane, delikatne ruchy zapewnia rozkładanie się tkanin na obwodzie. Tkaniny tym samym unikają niszczeniu oraz mechaceniu. Twoje wełniane ubrania mogą spokojnie odetchnąć i pozostać w swojej niezmienionej strukturze na długie lata.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo sprzętu AGD widoczne jest w blokadzie drzwi, które chroni przed ich wcześniejszym otwarciem oraz w automatycznym odcięciu dopływu wody w przypadku pojawienia się jakiegokolwiek przecieku.

Wymiary pralko-suszarki to 60,5 x 60 x 85 cm (głębokość, szerokość, wysokość)

Cena 3099zł.

Źródło: www.electrolux.pl

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>